ADIM PAZAR | ONLİNE ALIŞVERİŞ | ORTAK PAZAR | BİREYSEL SATIŞ

ADIM PAZARA HOŞGELDİNİZ... KENDİ MAĞAZANIZI OLUŞTURARAK HEMEN SATIŞ YAPMAYA BAŞLAYABİLİRSİNİZ...

Adım Group Şirketleri iş olanakları için lütfen kariyer@adimgroup.com adresine cv gönderiniz.

ADIM GROUP ŞİRKETLERİ


Adım pazar, satıcılarla müşterileri buluşturan 35 kategoride 40 milyon ürün çeşidiyle Türkiye geneli hizmet veren bir ortak pazaryeri platformudur.

www.adimpazar.com

Adım toptan, toptan satış yapan tedarikçilerle ürün ihtiyacını karşılamak isteyen firmaları buluşturan Türkiye geneli hizmet veren bir toptan satış platformudur.

www.adimtoptan.com

Adım mahalle, küçük esnafın e-ticarette yerini almasını amaçlayarak kurulmuş, mahallenizdeki küçük esnaf ile müşterilerini buluşturan Türkiye geneli yerel bir alışveriş platformudur.

www.adimmahalle.com

Adım kargo, işletmeler için Adım Pazardan, Adım Toptandan veya diğer e-ticaret platformlarından yaptıkları satışlar için indirimli olarak gönderi yapabilecekleri Türkiye geneli kargo hizmeti veren bir kargo firmasıdır.

www.adimkargo.com

Adım lojistik, işletmeler için Adım Pazardan, Adım Toptandan veya diğer e-ticaret platformlarından yurt dışına yaptıkları satışlarda gönderi yapabilecekleri Uluslararası kargo hizmeti veren bir lojistik firmasıdır.

www.adimlojistik.com

Adım kurye, süpermarket, yemek, su, çiçek gibi ürünlerin satışlarında günlük teslimat ihtiyacı olan durumlarda faaliyet gösteren günlük teslimat kurye firmasıdır.

www.adimkurye.com

Adım ofis, orta ve küçük ölçekleri firmalar, şahıslar veya dışardan çalışarak faaliyet gösteren kişiler için hazır ofis, sanal ofis, paylaşımlı ofis ve toplantı odası hizmetleri veren ve İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya şehirlerindeki farklı lokasyonlarda hizmet sunan bir ofis firmasıdır.

www.adimofis.com.tr

Get Up to25% Off

Sign up to Wolmart

Subscribe to the Wolmart market newsletter to receive updates on special offers.

Electronics Black Wrist Watch

Brand
Category: Electronics
SKU: MS46891340

$40.00
  • Ultrices eros in cursus turpis massa cursus mattis.
  • Volutpat ac tincidunt vitae semper quis lectus.
  • Aliquam id diam maecenas ultricies mi eget mauris.